Фото: tvoemisto

Автобусний маршрут №4а курсуватиме за новою схемою

2 Грудня 2019 в 18:04

З вівторка, 3 грудня автобусний маршрут №4А, який сполучає Сихів з центром міста, курсуватиме за зміненою схемою. Про це повідомили на Гарячій лінії міста Львова.

З метою покращення пасажирських перевезень з 3 грудня у Львові змінять автобусний маршрут №4а.

«Маршрут №4А неодноразово змінювали, пускали на ньому автобуси різної місткості, але він був збитковим. Наразі запускаємо маршрут через ТЦ «Іскра». Якщо він буде збитковим і матиме низький пасажиропотік, можливо, доведеться знову вносити зміни до схеми маршруту», – розповів Орест Хамула.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, на оновленому маршруті курсуватимуть автобуси великої місткості. Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, маршрут №4А курсуватиме через вул. Сихівську за схемою:

просп. Червоної Калини – вул. Коломийська – вул. Кавалерідзе – вул. Сихівська – просп. Червоної Калини – вул. Стуса – вул. Снопківська – вул. Шота Руставелі – вул. Зелена – пл. Митна – вул. Винниченка – вул. Підвальна – вул. Гонти – пл. Князя Ярослава Осмомисла – пл. Різні – просп. Чорновола – просп. Свободи – пл. Міцкевича – пл. Галицька – вул. Князя Романа – вул. Франка – вул. Свєнціцького – вул. Стуса – вул. Литвиненка – вул. Угорська – просп. Червоної Калини – вул. Сихівська – вул. Кавалерідзе – вул. Коломийська – просп. Червоної Калини.

Нагадаємо, що львівське комунальне «АТП-1» встановить у автобусах «МАЗ» та «Електрон» автоматичну систему підрахунку пасажирів.

Додамо, що  на громадських слуханнях львів’яни не підтримали підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста Львова. Зокрема, було запропоновано підняти ціну на проїзд у маршрутках до 8 гривень. Натомість підтримали підняття вартості проїзду в міському електричному транспорті. Вартість квитка у кіосках становитиме 6 грн, у водія – за 7 грн.