Фото: Главком

На громадських слуханнях підтримали підняття вартості проїзду в електротранспорті Львова

28 Листопада 2019 в 11:33

В середу, 27 листопада на громадських слуханнях львів’яни підтримали підняття вартості проїзду в міському електричному транспорті. Про це повідомили на порталі ЛМР.

В актовій залі Личаківської районної адміністрації відбулися громадські слухання щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. На розгляд громадськості винесли пропозицію встановити вартість квитка у кіосках за 6 грн та у водія – за 7 грн.

За підтримку цього рішення проголосувало 111 осіб, проти висловилося 47 осіб. Рішення вважається прийнятим, оскільки його підтримало більше, ніж половина присутніх. Тепер його мають погодити члени виконавчого комітету ЛМР.

 

 

Під час громадських слухань присутні заслухали доповідь начальника управління транспорту Ореста Олеськіва щодо розвитку електротранспорту у Львові та напрацьований План сталої мобільності. Посадовець відзначив, що пріоритетом для Львова є розвиток ефективного, комфортного, екологічного транспорту. Для цього напрацьовано стратегію розширення тролейбусної і трамвайної мережі, модернізації всіх депо.

 «Цього року почали отримувати нові тролейбуси “Електрон”, їх буде 50. У планах придбати 10 нових і 40 вживаних трамваїв та 100 тролейбусів з автономним ходом, провести реконструкцію всіх депо й контактної мережі, провести капітальний ремонт КТ4 з облаштуванням низькопідлогової вставки у 30 одиницях, що дозволить забезпечити комфортний проїзд в електротранспорті для маломобільних груп населення», — розповів директор ЛКП «Львівелектротранс»  Андрій Свищо.

Нагадаємо, що на громадських слуханнях, які відбулись 25 листопада, львів’яни не підтримали підняття вартості проїзду на автобусних маршрутах. 

Додамо, що  у Львові планують купити нові автобуси та трамваї.