Фото: АТП-1

У львівських автобусах рахуватимуть пасажирів

2 Грудня 2019 в 14:21

Львівське комунальне «АТП-1» встановить у автобусах «МАЗ» та «Електрон» автоматичну систему підрахунку пасажирів. Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro.

Cистема автоматичного підрахунку пасажирів дозволить контролювати пасажиропотік із прив’язкою даних до часу та геолокації.  Дані на сервер  передаватимуть онлайн з частотою оновлення не більше двох хвилин. Обладнання буде захищене від температурних та погодних умов.

Окрім цього, система дозволить відстежувати поточне місце транспорту та їхню кількість на маршруті. 

 

 

Згідно з тендерною документацією, вартість закупівлі складає понад 603 тис.грн. та профінансується коштом підприємства. Аукціон розпочнеться 16 грудня 2019 року, встановити обладнання підрядник повинен до липня 2020 року. 

Всього закуплять 14 комплектів та встановлять їх на всіх трьох вхідних дверях автобусів. Гарантія на обладнання має становити два роки, а термін експлуатації – 7 років. 

Нагадаємо, що  на громадських слуханнях львів’яни не підтримали підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста Львова. Зокрема, було запропоновано підняти ціну на проїзд у маршрутках до 8 гривень. Натомість підтримали підняття вартості проїзду в міському електричному транспорті. Вартість квитка у кіосках становитиме 6 грн, у водія – за 7 грн.