Про нас

Сихів.Медіа – це локальна інформаційна платформа найбільшого району Львова, що зареєстрована 2017 року, об’єднавши громадську організацію, Інститут суспільних ініціатив, СК «Сихів», Радіо «Район».

Ми провадимо діяльність на сайті Сихів.Медіа, на сторінках найпопулярніших соцмереж, а також активно долучаємо до нашого мовлення мешканців Сихівського району, які присилають фото, відео, діляться спостереженнями та проблемами, ініціюють спільні проєкти та сприяють розвитку громади.

Наша редакція розташована у Сихівському районі і територіальна близькість до громади дає можливість першими дізнаватись про найважливіші і найцікавіші новини, оперативно відслідковувати зміни у житті району.
Задля об’єктивності та неупередженості наші журналісти щодня спілкуються із низкою ключових органів міста та району, що відповідають за життєдайні процеси: комунальними, транспортними, екологічними, медичними та освітніми службами, політиками та представниками бізнесу, ініціативними та соціально відповідальними громадянами, експертами у різних галузях.

Наші журналісти мають досвід роботи у створенні промоції, висвітленні важливих новин, різноманітних тематичних статтей та відеосюжетів. Сихівчани звертаються до нас у складних ситуаціях зі скаргами про зловживання та порушення їхніх прав, отримуючи сприяння у вирішенні важливих питань, адже ми творимо «Solutions Journalism» і долучаємось не лише до висвітлення, а й до покращення побуту, подолання корупції та ініціювання реформ у місті і на Сихові зокрема.


Засновник Сихів.Медіа – Тарас Репицький, головна редакторка – Світлана Ваврищук, журналісти: Каріна Роханська, Ірина Запотічна, Вікторія Вітер, Марічка Голуб, Юлія Хараба фото та відеооператор: Сергій Козак.


Наша адреса:
Львів. Вул. Скрипника,11. (територія ліцею «Еколенд»)
Редакція «Сихів.Медіа».


Наші контакти
Редакція:
sykhiv.media@gmail.com
Тел. (063)150 81 16, (066)549 67 88
З питань реклами та співпраці телефонуйте: (063)150 81 16, (066)549 67 88

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ