Опалення не буде: коли відновлять?

Опубліковано:

У зв’язку із потеплінням, подачу теплоенергії до житлових будинків призупинили. Натомість до бюджетних установ – лікарень, поліклінік, садочків тепло надходитиме так, як і мало б. 

Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк. Відновлять теплопостачання в ніч з 22 на 23 жовтня.

«У зв’язку з потеплінням, ми призупиняємо подачу опалення до житлових будинків. Так, сьогодні вдень буде 15 градусів, вночі —  11 градусів, завтра —  16 градусів вдень, вночі — 10 градусів, і в п’ятницю вдень —  13 градусів, вночі —  6 градусів. Оскільки середньодобова температура впродовж цих днів буде вище 8 градусів, тепло до житлових будинків подаватися не буде. Відновимо його подачу вночі з п’ятниці на суботу, бо з суботи вже буде похолодання,” – коментує посадовиця. 

Призупинення теплопостачання дозволить уникнути перегрівів у помешканнях, врегулює роботу об’єктів теплопостачання у відповідності до температури зовнішнього повітря, а також це зменшить витрати за тепло для львів’ян. 

За її словами, до бюджетних установ – лікарень, поліклінік, садочків, тепло будуть подавати.

Нагадаємо, що тарифи на тепло для мешканців міста не зростуть. Чинні тарифи можна переглянути тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів розважити дитину на карантині

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ