Тепло не дорожчає: тарифи для мешканців не зміняться

Опубліковано:
Дивись.інфо

Теплопостачальні підприємства ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подали заяви про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води.

Теплопостачальні підприємства Львова подали заявки про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води, проте для мешканців міста тарифи на тепло не зростуть, вони потрібні для розрахунків суми дотації з покриття витрат теплопостачальних підприємств, у зв’язку із зростанням собівартості таких тарифів.

Відповідно до вимог чинного законодавства, на сайті Львівської міської ради та сайтах підприємств розміщено інформаційне повідомлення про їхній намір щодо зміни тарифів.

Зазначимо що чинні тарифи для населення можна побачити на фото.

“Наголошую, розрахунок і встановлення економічно обґрунтованих тарифів необхідний для забезпечення покриття витрат підприємств пов’язаних з наданням таких послуг та приведення діючих тарифів у відповідність вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги” , – пояснив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів розважити дитину на карантині

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ