5 способів розважити дитину на карантині

Опубліковано:

Не знаєте чим зайняти дитину під час локдауну? Ми пропонуємо вам 5 способів як класно  провести час із дітьми.

  1. Перегляд фільмів з субтитрами

Організуйте перегляд фільмів чи мультфільмів іноземними мовами з субтитрами. Це може бути англійська, польська, іспанська чи будь-яка інша мова. Знайти такі фільми не важко, а в мережі YouTube є безліч пропозицій. Перед переглядом підготуйте блокнотик  і ручку. Незнайомі слова краще виписувати і вчити. Це чудова ініціатива, яка буде корисною не лише для діток, а й для їх батьків.

2. Аплікації

Осінь – чудова пора для родинних прогулянок і хендмейду. Гуляючи,  можна збирати листя, шишки, горіхи, жолуді  та робити осінні аплікації. Листя можна засушити та розмалювати гуашшю чи аквареллю. З каштанів, жолудів і горіхів вийдуть милі звірята, а головне в цій справі – яскрава уява і винахідливість.

3. Кондитерство

Печиво, кексики, млинці – вашим дітям неодмінно буде цікаво взяти участь у процесі замішування тіста. Знайдіть легкий рецепт і запропонуйте дітям допомогти вам готувати. До того ж тут буде приємний бонус у вигляді солодкої випічки, яку можна разом скуштувати за сімейною вечерею.

4. Домашня руханка

Влаштуйте дітям справжню дискотеку. Все, що вам потрібно зробити – це увімкнути гучно музику і рухатися в ритм. Все просто: аби краще танцювалось, можете одягнути святковий одяг, закрити штори і знайти стару гірлянду. Гарний вечір гарантовано!

5. Фотопрогулянка.

Не обов’язково мати професійну техніку, аби стати фотографом. Пропонуємо вам і вашим дітлахам прогулятися Сиховом і зробити кілька світлин нашого чудового району. До речі, після цього можете надіслати нам ваші фото і ми опублікуємо їх на сторінці Сихів Медіа.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ