Небезпечні зимові ігри на Сихові: гірка з “перепонами” на Чукаріна

Опубліковано:

Одна з найбільших сихівських зимових гірок на вул. Чукаріна може стати місцем трагічних подій, а не щасливих забавок. На схилі гірки знаходяться три металеві стовпи, у які з необережності можуть в’їхати діти, та ще одна небезпека для малечі – проїжджа частина, адже спуск тягнеться до дороги, а парапетів чи парканів немає. Як сихівчани можуть вплинути на ліквідацію небезпеки, читайте у матеріалі.

Роками, як тільки випаде достатньо снігу, відомий місцевим мешканцям спуск на вулиці Чукаріна перетворюється на районну забаву. Десятки дітей з батьками безтурботно проводять час на зимовій гірці, нехтуючи будь-якими правилами безпеки. Жвавий рух магістральної вулиці, яка не відгороджена жодним парканом, може призвести до трагічних подій.

«Хочу наголосити, що ця гірка – одна із найбільших на Сихові, де десятки років збираються діти на санках з цілого мікрорайону. Сихівська районна адміністрація, зверніть, будь ласка, увагу на ці сигнали небезпеки, які перешкоджають зимовим розвагам дітей (стовпи реклами, відкритий доступ до дороги). Важливо попередити ризики, аби поштовхом до змін не стала надзвичайна ситуація з участю чиєїсь дитини», – зазначає місцева мешканка Світлана Ваврищук.

Команда “Сихів.Медіа” поспілкувалась з головою Сихівської РА Галиною Гладяк про небезпечну гірку на вул. Чукаріна. Галина Гладяк розповіла, що за рекламні конструкції на території стихійної гірки відповідає КП “Адміністративно-технічне управління”, відповідно звертатись необхідно саме до них. Голова РА розповіла, що сихівчанам потрібно звертатись у районну адміністрацію з офіційним запитом щодо цих щитів. Галина Гладяк запевнила, що звернення мешканців стануть підставою для якнайшвидшого вирішення проблеми.

Щодо відсутності турнікетів – це зона відповідальності ЛКП “Львівавтодор”, які проводили капітальний ремонт вулиці Хуторівки. Зазначимо, що на сьогодні реконструкція вулиці ще не завершена, наразі спеціалісти коригують проєкт ремонту вулиці Хуторівки, в межах якого облаштують сходи, освітлення та встановлять павільйони для зупинок.

За словами голови Сихівської РА, адміністрація звернеться у відповідні служби, у компетенції яких є перенесення металевих конструкції та турнікетів, аби вбезпечити сихівську дітвору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замість пустого приміщення – дитячий клуб на Сихові.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ