Замість порожнього приміщення – дитячий клуб на Сихові

Опубліковано:

Порожнє приміщення, яке знаходиться на Сихівській,11, передано на баланс установи дитячих клубів Сихівського району. Про це повідомляє Dailylviv.com.

Управління комунальної власності почало формувати перелік об’єктів нерухомості, які не можуть бути приватизовані у майбутньому. Це допоможе зберегти їх для потреб громади міста – відкриття нових дитячих клубів, амбулаторій сімейної медицини, закладів культури тощо.

Таким чином, на сесії 23 грудня прийняли ухвалу «Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які не підлягають приватизації». 

Перше приміщення, яке включили в перелік тих, які не підлягають приватизації знаходиться на Сихівській, 11. Це приміщення вже кілька років не обслуговується та пустує. Наразі чинний орендар це приміщення не використовує, і місто має з ним низку судових процесів. Натомість тепер воно передано на баланс установи дитячих клубів Сихівського району.

«У нас гарна новина – ми почали формувати перелік об’єктів нерухомості міста, які не можуть бути приватизовані у майбутньому. Сихівська, 11 – це перше приміщення, яке ми запропонували на розгляд депутатів включити в перелік таких, які не підлягають приватизації! Це прецедентна ухвала, таких у Львівській міській раді ще не приймали», – зазначила керівниця управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таксист розпилив газ в обличчя 14-річної львів’янки: суд покарав водія

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ