Львів’янина знову оштрафували за вигулювання собак без повідків та намордників в парку “Залізна вода”

Опубліковано:
lviv1256

Львів’янина вдруге оштрафували на 3400 гривень за порушення правил утримання тварин. Сихівський районний суд вже вдруге зобов’язав львів’янина виплатити штраф, а також постановив конфіскувати тварин.

Як вказано у постанові суду за 16 січня 2023 року, інцидент трапився наприкінці жовтня минулого року. Львів’янин вигулював своїх двох собак породи метис кане-корсо у парку “Залізна вода”. Собаки були без повідків та намордників і напали на перехожого.

У суді потерпілий розповів, що на нього напали двоє собак кане-корсо. Один собака вкусив його за руку, а інший напав зі спини. На місце викликали швидку та поліцію. Зі слів потерпілого, у машині “швидкої” він просив власника собак надати документи про щеплення тварин, але той відмовився. Після огляду медиків власник тварин, зі слів потерпілого, почав поводити себе агресивно і заперечувати, що це його собаки.

Адвокатка власника собак у суді клопотала про закриття справи та зазначала, що протокол про адмінправопорушення начебто складений з порушенням та не містить належних доказів.

До слова, аналогічний інцидент трапився 19 вересня у парку “Залізна вода”. За постановою Сихівського районного суду виконавча служба повинна конфіскувати домашнього улюбленця. Після нападу собаки жінка викликала поліцію, а також зафіксувала ушкодження у поліклініці, де у неї діагностували поверхневу травму грудної клітини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утилізація новорічних ялинок на Сихові. Де і коли здати дерево на переробку.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ