За рішенням Сихівського суду в львів’янина конфіскують собаку

Опубліковано:
zaxid.net

Львів’янин заплатить штраф в розмірі 3400 гривень за те, що його собака породи кане-корсо вкусив жінку в сихівському парку. Також за постановою Сихівського районного суду виконавча служба повинна конфіскувати домашнього улюбленця.

Інцидент трапився 19 вересня у парку “Залізна вода”, що в мікрорайоні Новий Львів. У постанові суду зазначено, що Євгеній Вдовін вигулював собак породи “метис кане-корсо” без поводків та намордників, коли один із них вкусив перехожу. Після нападу собаки жінка викликала поліцію, а також зафіксувала ушкодження у поліклініці, де у неї діагностували поверхневу травму грудної клітини.

Євгенія Вдовіна звинуватили у порушенні правил вигулу тварин. Дослідивши матеріали справи, суддя Галина Шашуріна визнала Євгенія Вдовіна винним у порушенні правил утримання тварин та оштрафувала на 3400 грн з конфіскацією собаки, яку має здійснити виконавча служба.. На постанову ще може бути подана апеляція. Зазначимо, що у суді адвокат власника тварини клопотав про закриття справи через недостатність доказів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де зарядити телефон в Сихівському районі? Інтерактивна мапа закладів з генераторами.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ