Утилізація новорічних ялинок на Сихові. Де і коли здати дерево на переробку

Опубліковано:

Місто закликає львів’ян не викидати новорічні дерева на смітники біля дому, а правильно утилізовувати приносячи їх на спеціально облаштовані для цього майданчики та компостувальну станцію. Контейнерні майданчики працюватимуть в січні протягом 5 днів.

В Сихівському районі залишити хвойні можна буде біля контейнерів вул. Хоткевича – вхід в парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Зробити це можна 21-22 січня, 25 січня, та 28-29 січня 2023 року.

“Управління з питань поводження з відходами спільно з ЛКП “Зелене місто” і ЛКП “Зелений Львів”, як і торік, організували централізовані пункти збору ялинок. Відтак із 21 січня у Львові розпочнуть діяти 7 локацій. Адже ялинки – це зелені відходи, а не тверді побутові, тому їх необхідно правильно та з користю утилізувати”, – прокоментував Роман Яцикович, начальник відділу комунікації і просвітництва управління з питань поводження з відходами.

Також сихівчани можуть самостійно привозити ялинки на компостувальну станцію, дерева приймають щодня з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00.

Компостувальна станція переробляє всі органічні відходи, а саме харчові продукти, гілля, листя і зараз – ялинки. З чого утворюється компост – органічна підживка, яку використовують для удобрення землі під час висадки дерев або квітів, овочів, фруктів тощо. Компост часто купують приватні садиби, а також його використовують при висадці дерев та кущів у Львові.

Також ялинки і дідухи можна завезти в Домівку врятованих тварин, що на вул. Довбуша, 24.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екобус на Сихові. Розклад на січень 2023 року.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ