Дітей загиблих військових запрошують безкоштовно відвідувати дитсадок на Новому Львові

Опубліковано:
Яскрава доШкола

Приватний дитсадок на Новому Львові оголосив про старт соціальної програми, в рамках якої запрошують дітей загиблих військовослужбовців, важкопоранених, зниклих безвісти та полонених безкоштовно відвідувати садок. Для участі в проєкті необхідно заповнити анкету за посиланням.

Мето проєкту “Яскрава Освіта для дітей Захисників України” є надання стипендіальних місць для дітей дошкільного віку на безкоштовні заняття у приватному дитячому навчальному закладі “Яскава доШкола”.

У садку, який розташовано на вул. Запорізька, 19, передбачено: 5-разове вітамінізоване та збалансоване харчування; невеликі групи (12-16 дітей) та 2 наставники на групу, що передбачає максимальну увагу до потреб дитини; вивчення англійської мови, музики, танців, а також підготовка до школи та програмування у старшій групі. Також це безпечна, закрита й озеленена приватна територія.

Щоб подати заявку на стипендію, потрібно одному з батьків (або опікунові дитини) заповнити реєстраційну анкету, при наявності стипендіальних місць, очікувати на дзвінок від представника ГО “Яскрава Освіта” та запрошення на екскурсію навчальним закладом. Після екскурсії в адміністрації необхідно надати підтверджуючі документи, а саме свідоцтво про народження дитини, медичну довідку про стан здоров’я (форма 086о), копії паспорта та ІПН одного з батьків, підтверджуючі документи про загибель іншого з батьків, а також підписати інформовану згоду/договір про надання навчальних послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський багатовіковий дуб отримає статус ботанічної пам’ятки природи.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ