Фото: ЛМР

Як виглядатиме відновлена мозаїка колишнього магазину «Океан»

13 Вересня 2019 в 16:47

Забудовник ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» визнав вину, сплатив штраф та своїм коштом відновить зруйновану ним мозаїку «Риби», розташовану на колишньому магазині «Океан». Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, забудовник сплатив всі необхідні штрафи і погодився з позицією міської ради. Компанія повинна відновити мозаїку з рибками, а потім продовжити інші роботи з будівництва на ділянці. На місці, де працюватимуть майстри, встановлять камери, аби бачити процес відновлення.

Роботи координуватиме Остап Патик, син автора мозаїки Володимира Патика. Минулого тижня стартували перші роботи — заміри й обстеження, також встановили саркофаг, аби працювати за будь-якої погоди. Передбачається, що близько 70% елементів мистецького твору будуть автентичними. Відновити її планують протягом трьох місяців.

 

 

Забудовник також передасть у власність міста приміщення площею 1000 кв. м нової будівлі магазину для облаштування мистецького простору та дитячої школи художнього і музичного спрямування на вул. Володимира Великого, 26а.

Нагадаємо, що 18 липня забудовник знищив магазин «Океан» з композицією мозаїки українського художника Володимира Патика. Автором об’ємних рибок, які були на фасаді будівлі, є художник Володимир Патик.

Біля  колишнього магазину «Океан», 24 липня, відбулась мистецька акція проти свавілля забудовників та бездіяльності посадовців міста. 

Пізніше інспекція ДАБК у  Львові проводила позапланову перевірку на об’єкті будівництва, та виявила порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності, зокрема забудовник відхилився від затвердженого проекту. За результатами перевірки склали протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.