Фото: dp.gov.ua

«Українські шерифи»: відкритий показ документального кіно

18 Грудня 2019 в 14:40

У вівторок, 24 грудня запрошуємо львів’ян на відкритий показ документального фільму «Українські шерифи».

Команда «Сихів.Медіа» організовує відкритий показ фільму «Українські шерифи» від міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

“В планах зробити такі зустрічі щотижневими, якщо буде на це попит. Після перегляду фільму запрошуємо вас до дискусії про героїв фільму та їхні проблеми”, — прокоментувала координаторка Олександра Янченко. .

Про фільм «Українські шерифи». Неначе птах, в’ється у повітрі невеличкий український прапор, прикріплений до автомобіля двох «шерифів», обраних громадою села на півдні України. Шерифи рятують жінку від анаконди, заселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного Індіанця від неминучого арешту. Непроглядні зимові тумани.

На сході країни йде війна. Чоловікам приходять повістки в армію. Діти пишуть листи воїнам і збирають передачі з консерваціями й теплими шкарпетками. У селі з’являється сепаратист. Країна для цих людей – це їхнє село. Настає весна – і життя буяє з новою силою. Шерифи фарбують в золотий колір пам’ятник радянському солдату – переможцеві війни попередньої. Навесні вони за традицією святкують День перемоги, хоча до перемоги в цій війні ще дуже далеко.

 

 

Місце: WIKI бібліотека
Дата: 24.12.2019 (вівторок)
Час: 18:00

Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації у спеціальній гугл-формі : https://forms.gle/y1a665QnqCCLaDFr7

Нагадаємо, що команда Сихів.Медіа підписала угоду про співпрацю із найбільшим фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.  Тепер ми маємо доступ до колекції фільмів фестивалю.