Фото: Сихів Медіа

В сихівських школах показуватимуть документальні фільми про права людини

18 Жовтня 2019 в 17:25

Тепер в сихівських школах показуватимуть документальні фільми про права людини. Команда Сихів.Медіа створила кіноклуб «Docudays UA при ГО Сихів. Медіа».

Команда Сихів.Медіа підписала угоду про співпрацю із найбільшим фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві і по завершенню традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю.

Тепер Сихів.Медіа матиме доступ до колекції фільмів фестивалю. Ми створимо унікальний дискусійний майданчик для обговорення соціально значущих питань, аби молодь знала про те, що таке права людині, які вони бувають і як їх захистити. 

«Ідея долучитись до Docudays UA та створити кіноклуб виникла ще три тому. Поєднати документальні фільми, як дуже інтимно-суб’єктивний продукт кінематографу з правами людини і оформити це в унікальній атмосфері просвітництва, дискусій, аналізу та власних рефлексій , мені здавалося підривним для свідомості і шаленим в плані темпів розширення власних горизонтів. Тому, нарешті, й молодь Сихова зможе долучитися до цієї вибухової практики», — розповіла координаторка Олександра Янченко. 

Показувати фільми з просвітницькою метою ми плануємо в школах для учнів старших класів. Після кожного показу, разом з учнями ми дискутуватимемо про героїв фільму, його проблеми та шляхи вирішення проблеми. 

З питань співпраці звертатись до координаторки проекту Олександри Янченко, тел: +380-991- 981-392, oleksandra21yancenko@gmail.com.