Фото: НУШ

Учні Львівщини повертаються на навчання до шкіл

30 Жовтня 2020 в 14:27

Осінні канікули у школах завершуються сьогодні, 30 жовтня і вже з понеділка, 2 листопада, школярі Львівщини повертаються до навчання за партами. Про це розповіли в управлінні освіти ДГП Львівської міської ради.

На навчання виходять учні усіх шкіл Львова та області. Як розповіла заступниця мера Львова з гуманітарних питань Галина Слічна, у місті наразі 147 шкільних працівників, які мають підтверджений ковід. Проте, це невеликий відсоток.

З понеділка школи працюватимуть у тому ж режимі, що розпочали в вересні. Тобто, якщо будуть випадки захворювання — відправлятимуть на два тижні самоізоляції.

Наразі місто не розглядає варіант дистанційного навчання для дітей старших класів. На Львівщині до навчання повертаються усі діти.

Також Галина Слічна розповіла, що садки місто не зачиняло і вони працюють надалі. На сьогодні є лише три дитсадки, які призупинили свою роботу — працівників та дітей відправили на самоізоляцію. Такими закладами дошкільної освіти стали ті, де була найбільша кількість захворювань серед працівників.

“Буквально один садочок у нас до кінця цього тижня, до завтрашнього дня є на самоізоляції. Два інші в нас до 1–2 листопада, якщо не помиляюся, будуть виходити на роботу. І з понеділка ми закриваємо ще один садочок,” — додала Галина Слічна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У поминальні дні до Сихівського цвинтаря курсуватиме більше транспорту.