Фото: Depo.ua

У поминальні дні до Сихівського цвинтаря курсуватиме більше транспорту

28 Жовтня 2020 в 14:06

Цьогоріч у поминальні дні у Львові громадський транспорт, що курсує до кладовищ, працюватиме у посиленому режимі. Про це повідомили в управлінні транспорту Львівської міської ради.

На цих вихідних, 31 жовтня та 1 листопада, до Сихівського кладовища курсуватимуть автобуси маршруту №38 та збільшать кількість тролейбусів №31.

Також місто збільшить кількість автобусів на маршруті №55 до Голосківського кладовища.

Заїзд легкових автомобілів на кладовища заборонено, проте місто планує дозволити його орієнтовно з 16.00 год до 18.00 год у поминальні дні 2020 року. Це планують зробити для людей з інвалідністю та львів’ян похилого віку, які не можуть пересуватись самостійно та потребують доїзду на авто.

Додамо, що львів’ян закликають доглядати могили своїх рідних, проте не приносити штучні квіти, адже це негативно впливає на екологію регіону.

«Наші комунальні служби, в чиєму підпорядкуванні знаходяться кладовища, зараз активно готуються до поминальних днів. Основне їхнє завдання, щоб доріжки були прибрані, сміття вивезено, контейнери були чисті, щоб не було сміття на території», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства.