Фото: Сихів Медіа

У трьох сихівських школах з’явилась програма з розвитку м’яких навичок «Лідер у Мені»

13 Вересня 2021 в 16:06

У деяких львівських школах цього навчального року стартувала програма “Лідер у Мені”. Її визнали найкращою з розвитку soft skills – м’яких навичок.

Цього року 22 школи у Львові стали учасницями цієї програми. Сихівські учні теж можуть долучитись, а саме в таких навчальних закладах:

  • Школа №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської
  • ССЗШ №93
  • СЗШ №98

Програма «Лідер у мені» це міжнародна програма від Franklin Covey Education спрямована на розвиток м’яких навичок у дітей. Це програма з соціально-емоційного навчання, побудована на книзі Стівена Кові «7 звичок високоефективних людей».

Цю програму використовують у понад 70 країнах світу впродовж 20 років. Додамо,що ініціатори уклали меморандум про співпрацю з Львівською міською радою. Таким чином, львівські учні тепер зможуть навчатись так, як і школярі з Японії, Англії чи США.

Ми навчаємо дітей бути проактивними, щоб вони вміли організувати свій день, ставити цілі і досягати їх, працювати в команді, комунікувати з однолітками.М‘які навички є необхідними для успіху як дитини, так і дорослих в 21 столітті. Ми організовуєм цю програму у форматі гуртка позакласної діяльності, яка відбувається у школах. Ми залучаємо дітей від перших до одинадцятих класів, оскільки наша програма розроблена під кожен вік і адаптована саме під цей вік, щоб вона сприймалась максимально ефективно. Відповідно відбуватимуться заняття, з нашими підготовленими тренерами у такому інтерактивному форматі, де є основний акцент на практику. Це включає в себе командну роботу, перегляд відео, певні креативні завдання, обговорення”,- повідомляє представниця Franklin Covey Education Ukraine.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недитяча загроза. У якому стані сихівські майданчики?