Urban Sketchers Lviv: Сихівські сакури очима художників

Опубліковано:
Фото: Urban Sketchers LVIV

Нещодавно у сквері Івана Павла II відбулася збірка спільноти Urban Sketchers, де художники-любителі малювали красу сихівських сакур. Ми поспілкувалися з Надією Ковальчук, представницею спільноти, адміністраторкою групи Urban Sketchers Lviv про молодіжний рух та зустрічі на Сихові.

Urban Sketchers – це глобальна спільнота художників, які практикують малювання на місцях у містах, селищах і селах, у яких вони живуть або куди подорожують. Мистецький рух об’єднує художників з 60-ти країн по всьому світу.  Urban Sketchers Lviv – частина міжнародного руху urbansketchers.

“Якщо просто, ми — спільнота творчих людей з різних куточків України , хто любить малювати та спілкуватись. Рівень малювання для наших зборів не має значення. Головне – любов до малювання і бажання зустріти близьких по духу людей.”

Зі слів Надії, активно почали збиратись на урбан скетчінг з літа 2023 року. А до того малювали на подіях Drink & Draw Lviv, які наразі не проводяться.

“Збір на Сихові трапився досить спонтанно — хтось зі спільноти запропонував помалювати сакури, і ми вирішили не гаяти часу і поїхали малювати. Так і трапилась зустріч.”

Організація зборів відбувається в телеграм-каналі. Надія розповідає, що учасники самі пропонують цікаві локації, спільно будують маршрут і збираються для малювання. Зазвичай зустрічі відбуваються на вихідних у першій половині дня. 

“Ми плануємо зустрічі дуже динамічно, і не виключаємо ще зустрітись в Сихівському районі.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Lviv runday: сихівчан запрошують на благодійний забіг у Стрийському парку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ