Фото: Сихів Медіа

На сесії ЛМР підтримали петицію щодо реконструкції площі Довженка

20 Грудня 2018 в 15:58

20 грудня депутати Львівської міськради під час сесії підтримали петицію про облаштування громадського простору біля Культурно-освітнього центру ім. Довженка.

«За» петицію проголосували 38 депутатів.

Нагадаємо, 29 жовтня на сайті Єдиної системи місцевих петицій сихівчанин зареєстрував петицію з вимогою провести реконструкцію площі переді Культурно-освітнім центром ім. Довженка.

Петиція містила два пункти:

  • втілити проект, який переміг у конкурсі, в максимально можливо стислі терміни.
  • передбачити фінансування необхідних для реалізації робіт у бюджеті міста на 2019 рік.

Зазначимо, що проект «Групи 109» передбачає облаштування фонтану, перетворення площі на свого роду амфітеатр, а простору — на доступний для людей з інвалідністю та батьків із візочками.

Однак 15 травня цього року депутати Львівської обласної ради проголосували за спорудження монумента Героям Небесної Сотні на Сихові перед кіноцентром ім. Довженка. Згідно з рішенням, у бюджеті розвитку Львівщини на цей рік мають передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та спорудження меморіального комплексу.

Детально про ситуацію довкола облаштування площа ми писали тут.

6 листопада у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка відбулося публічне обговорення облаштування нового громадського простору — площі ім. Довженка.