Фото: Pinterest

Партнерські пологи у Львові відновлено

10 Вересня 2020 в 15:14

Сімейні пари у Львові відсьогодні знову можуть практикувати партнерські пологи. 26 львівських пар подали колективний судовий позов з вимогою відновити можливість присутності чоловіка на пологах дружини, тож сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення відновити дозвіл на партнерські пологи.

Рішення про скасування заборони на партнерські пологи МОЗ прийняло ще в червні, проте, місцевий уряд має право контролювати такого роду ухвали й самостійно вирішувати, забороняти це чи ні.

Дослідження, проведені в 17-ти країнах світу, доводять, що якщо жінка має підтримку партнера, то вона менше потребує втручань в пологи. Зменшується кількість кесарських розтинів на 25%. І застосування щипців і вакуумних екстракторів скорочується на 7-10%.

Відповідно до рішення львівської комісії, при народженні може бути присутня лише одна людина. Вона має бути у засобах індивідуального захисту, пройти термометрію, не мати симптомів захворювання і впродовж останніх 14 днів не контактувати з хворими на коронавірус.

Мова йде лише про пологові будинки, які належать місту – на вул. Мечникова та вул. Рапопорта. Останній запрацює з 1 жовтня.

Також ще 17 червня Ульянець Олександр зареєстрував петицію про дозвіл партнерських родів у Львові. Вона зібрала необхідну кількість голосів, проте відповіді ще не отримала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський трамвай мав курсувати через вул. Лінкольна, але поїде до ТЦ “Спартак”