Фото: Варіанти

Сихівський трамвай мав курсувати через вул. Лінкольна, але поїде до ТЦ “Спартак”

10 Вересня 2020 в 12:53

Вчора, 9 вересня на засідання «Які дорожні інфраструктурні проєкти спроможні розкоркувати Львів?» у Львівському пресклубі обговорили ситуацію з сихівським трамваєм №4 та запропонували нові схеми львівських трамвайних маршрутів. Трансляцію з засідання можна переглянути за посиланням.

Сихівський трамвай №4, який наразі курсує з проспекту Вернадського до Залізничного вокзалу, мав звертати на вулицю Лінкольна.

“Але вже виданий дозвіл на будівництво житлового будинку на тому місці, де мав би їхати трамвай. І тепер у Ратуші озвучують новий план: маршрут хочуть продовжити аж до вулиці Мазепи, і мова йде про те, що люди зі Сихова поїдуть до «Спартака». Який буде пасажиропотік — це окреме питання,” — розповіла Алла Нижник, експертка з містобудування та інженерії.

Будівництво трамвайної колії з Сихівського району через вул. Замарстинівську до вул. Мазепи заплановано на 2021 рік, для запуску трамваю необхідно прокласти близько 900 метрів колії. Додамо, що старт будівництва трамвайної колії анонсував мер міста Андрій Садовий.

Окрім, трамваю №4 на засіданні обговорювали плани ЛМР щодо зміни маршруту трамваю №3 через відновлення ставу Пельчинського та ситуації з підземними паркінгами, які не будують. Також експертка Алла Нижник спрогнозувала збільшення заторів у Львові, адже у новоствореній Львівській ОТГ з’явиться набагато більше працівників із навколишніх сіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більшість мешканців Сихівського району підтримують створення Львівської ОТГ.