Фото: Сихів Медіа

Львівську область поділи на 3 карантинні зони

3 Серпня 2020 в 13:22

Цієї п’ятниці, 31 липня на засіданні центральної комісії ТЕБ і НС визначили, які населені пункти Львівщини від сьогодні, 3 серпня потрапили до помаранчевої, жовтої та зеленої зон. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Для визначення до якої саме зони належить той чи інший регіон використовують чотири показники: завантаженість ліжко-місць в лікарнях, середня кількість проведених ПЛР-тестів, коефіцієнт випадків інфікування та динаміка зростання інфікування COVID-19. Перехід з однієї зони в іншу відбуватиметься при зміні показників (перевищення/зменшення) 5 днів поспіль.

Рішення щодо переходу з однієї зони в іншу прийматиме центральна комісія ТЕБ та НС кожної п’ятниці.

Від сьогодні до помаранчевої зони потрапили:

  • Львів;
  • Миколаївський район;
  • Перемишлянський район;
  • Пустомитівський район.

У помаранчевій зоні забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази, окрім готелів), розважальних закладів (ресторанів у нічний час), планові госпіталізації в лікарнях. Також забороняється робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, прийом нових змін в дитячі табори. В межах цієї зони діє обмеження для масових заходів (1 людина на 20 квадратних метрів);

До жовтої зони потрапили:

  • Жовківський район;
  • Яворівський район;
  • Кам’яно-бузький район.

Для цієї зони обов’язкові вимоги: не можна перебувати у громадських будівлях та транспорті без засобів індивідуального захисту, заборонено відвідувати будинки літніх людей, лікарні, соціальні установи. Під час масових заходів на 5 квадратних метрів може перебувати лише 1 особа, кінотеатри повинні бути заповнені на 50%, а пасажирів в транспорті можна перевозити лише на сидячих місцях.

Усі інші населені пункти Львівщині наразі належать до зеленої зони.

Між жовтою та зеленою зонами невелика різниця в обмеженнях: усе вище перечислене, окрім заборони відвідування будинків літніх людей, лікарень та соціальні установи є обов’язковим.