Звуки Сихова записали для нащадків

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Центр міської історії задокументовує звучання Львова під час карантину.  Ауодіозаписи звучання  міста, зокрема Сихівського району, кожен охочий може послухати на спеціальній мапі. Таким чином дослідники залишають нашим нащадкам звуковий ландшафт міста.  

Дослідники Центру міської історії вже деякий час записують звуки нашого міста під час карантину: вулиці, транспортні розв’язки, залізничні та автобусні станції, парки та сквери, медичні та освітні заклади, релігійні споруди, ринки та підприємства.

“Карантин на певний час змінив міські будні: на дорогах знизилася інтенсивність руху, на вулицях поменшало людей. Ми відразу помітили різку зміну того, як звучить місто. Тому, виникли спроби пояснити цей неординарний аудіальний момент (“місто тихе, наче у радянські часи”, “тихо, наче постійно триває вихідний”). У цих спробах є відсилання до присутнього в пам’яті та уявленнях враження, коли шум на міських вулицях був значно нижчим”, — пояснюють у Центрі міської історії.

Записи мають тривалість щонайменше 5 хвилин, їх можна послухати вже на спеціальній, розміщеній на порталі Центру міської історії. Після того, як ви на натиснете синю точку, відкриється зображення та аудіозапис із словесним коментарем, який описує момент та місце запису. Кожне місце дослідники записують двічі — впродовж дня та увечері.

 

 

 

Працівники Центру міської історії вже записали як звучить місце біля 8-ої клінічної лікарні Львова, вулиця Вернадського, Центр Довженка, Тернопільська 2а та ТЕЦ-1 на Козельницькій.  Такі записи планують зробити повторно  і після карантину. 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ