Заїзд на Шувар, сихівські підлітки в Швейцарії та день народження Сихівського району – в новому дайджесті

Опубліковано:

За вікном уже майже по-весняному тепло, але це не привід не читати щотижневий дайджест новин Сихівського району. Який редакція “Сихів.Медіа” готує за підтримки найбільшого в Західній Україні оптового ринку “Шувар”.

  • На гуртовому ринку «Шувар» розпочався новий етап автоматизації заїздів.

Тепер на в’їзді замість звичної разової пластикової картки буде чек. На ньому вказані всі варіанти оплати: смартфоном через QR-код, в терміналах на ринку або ж на виїзді. Ну і повертати його як разову картку не треба, головне не загубити до моменту оплати.

“Щодня понад 4 тисячі клієнтів заїжджають на закупівлю. Є клієнти, які мають картку постійного клієнта “Закупи на Шуварі” і для цих людей змін не буде. Ви і далі можете користуватися картками, які, до речі, можна оформити в клієнтському центрі на ринку. На картці зручно поповнювати баланс і не потрібно платити за в’їзд кожного разу, а ще є знижки.

Маємо багато клієнтів, які платять кожного разу, коли заїжджають. Цього разу оновлення для вас!” ,- зазначає директор ринку “Шувар” Іван Федишин.

Досі не маєте картки «Закупи на Шуварі»?

  1. Візьміть анкету у касира на в’їзді або заповніть електронну за посиланням. Заповнену анкету віддайте касиру.
  2. Під час наступного візиту на ринок заберіть свою персональну картку в інформаційному центрі біля кас.
  • Цього тижня Сихівському району виповнилось 22 роки. 10 лютого 2000 року у Львові утворили Сихівський район, який до цього був частиною Галицького району. 

Сихівський район є наймолодший район Львова. Адже 10 лютого 2000 року було прийнято постанову Верховної ради України про утворення в місті Львові Сихівського району.

Нагадаємо, що Сихівський район це не лише Сихів, а й Козельники, Пирогівка, Боднарівка, Персенківка, Новий Львів, Пасіки, частково Снопків і частково колишні угіддя села Зубра.

Історія району розпочалась ще в 1952 році, коли село Сихів вдруге ввели до складу Львова. А у 1980 році радянська влада на зруйнованій частині села забудувала житловий масив, що отримав назву Сихівський. 

Забудова здійснювалася окремими мікрорайонами, в центрі яких знаходилась Т-подібна транспортна розв’язка, яка була утворена проспектом Червоної Калини та вулицею Сихівською.Межі Сихівського району пролягають кількома великими магістральними вулицями — Пасічною, Зеленою та Стрийською.

  • Для сихівських підлітків організували табір в Швейцарії

Львівські підлітки на два тижні поїхали у табір в Швейцарії. Хлопці і дівчата вивчають права людини, ораторське мистецтво, інформаційну політику, проєктний менеджмент і все це в форматі інтенсиву англійською мовою.

Цьогорічний табір від ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” – це інтенсив для підлітків віком 14-15 років, для учасників навчання тренінги проводять щодня. Аби стати частиною команди, яка відправилась на навчання у Швейцарію, дітям чи їх батькам потрібно було заповнити та відправити заявку, пройти відбір та на два тижні поїхати зі Львова в Європу.

Міжнародний молодіжний табір стартував 2 лютого і триватиме до 18-го. Протягом двох тижнів підлітки та команда супроводжуючих житимуть, навчатимуться і веселитимуться в швейцарському місті Троген.

Львівська молодь відвідує Швейцарію в рамках програми «Education and intercultural competence – worldwide», що організована фондом “Pestalozzi Children’s Foundation” спільно з ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”. На два тижні 40 учнів шкіл №80, 93, а також ліцеїв “Оріяна” та “Сихівський” поринули у вивчення прав людини за понад 2000 кілометрів від дому.

Організатори табору сподіваються, що ситуація з пандемією в світі врешті врегулюється і цьогоріч вдасться провести ще не один міжнародний табір.

  • В храмі Різдва Пресвятої Богородиці проведуть вже 6 щорічний фестиваль пам’яті Ярослава Заміщака.

В неділю, 13 лютого, о 20:00 відбудеться різдвяний благодійний концерт “Летіла птаха”. Він має на меті зібрати кошти для діток Ярослава Заміщака, а також популяризувати його твори – цього року виконають його другу колядку аранжовану Василем Чучманом – викладачем хорового співу факультету культури та мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

В церкві Різдва Пресвятої Богородиці колядуватимуть: хор “Домінус”, хор “Теотокос” і “Теотокос forever” – засновані Ярославом Заміщаком, солістка Івано-Франківської філармонії Ірина Ключковська, солістка Адріана Чучман, Юлія Маківничук – фортепіано, скрипаль Олег Кульчицький. Ведуча Наталія Підківка. Вхід вільний. Зокрема, до участі заохочують нові таланти. Якщо ви хочете долучитися до благодійного фестивалю, звертайтесь на електронну пошту організаторки: maryana.kachmar@gmail.com.

До слова, Ярослав Заміщак був засновником парохіяльного хору “Теотокос”, раптово пішов із життя. У нього залишилось 5 діток. Був талановитим скрипалем, гастролював за кордоном, писав власні твори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тест. Сихівському району 22!

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ