Як записатись на прийом у Львівський онкоцентр

Опубліковано:

У Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі працює поліклінічне відділення, в якому можна пройти обстеження та переконатись, що ви здорові, або ж виявити онкологічне захворювання у ранній стадії. Про це повідомили у медзакладі. 

Аби потрапити на консультацію до спеціалістів потрібно зробити кілька дій:

  • Зверніться до свого сімейного лікаря, розкажіть що вас турбує або що б ви хотіли обстежити. Фахівець дасть вам електронне скерування до відповідного спеціаліста.  
  • Зателефонуйте у реєстратуру за номерами телефону: (032) 295 70 70, або (032) 295 37 77. ️ 
  • Розкажіть до кого із спеціалістів вам потрібно звернутись, оберіть зручний для вас час та вкажіть номер вашого направлення від сімейного лікаря. Працівники онкоцентру зареєструють ваше звернення та запишуть вас на консультацію до спеціаліста у зазначений час.  
  • Прийдіть у поліклініку закладу у зазначений день. Зверніться до фахівця і він проконсультує вас та у разі необхідності призначить вам додаткові обстеження. 

Нагадаємо, що Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр за рік приймає 12 тисяч хворих, тут проводять понад 8 тисяч операцій. Водночас, за даними Національної служби здоров’я України (НСЗУ), пацієнти тут змушені з власної кишені платити за послуги і ліки, на які виділені державою кошти. Натомість у медзакладі намагаються довести зворотне, кажучи, що консультації, обстеження та ліки, як і сама хіміотерапія, є безкоштовними. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лікарні святого Луки безкоштовно консультуватимуть пацієнтів з ранами та рубцями

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ