Як виглядатиме новий “Стадіон “Сихів” біля школи №98? Візуалізація

Опубліковано:

Проєкт “Стадіон “Сихів” – це великий проєкт Громадського бюджету 2020 року, який отримав підтримку сихівчан та кошти на облаштування футбольного та волейбольного полів, бігових доріжок, реконструкцію трибун, обгородження та освітлення майданчика. Що уже зробили на сьогодні та коли чекати новий сучасний стадіон – в новому матеріалі.

В межах реалізації проєкту на вул. Трильовського, 12, вже провели відкриті торги на виготовлення проектно-кошторисної документації, виготовили проєкт, який наразі проходить державну експертизу. Наступним кроком, після отримання позитивного висновку експертизи, стане оголошення відкритих торгів на визначення підрядника для проведення капітального ремонту стадіону.

Автором та ініціатором створення стадіону«Сихів» є голова ГО «Сихів.Медіа» Тарас Репицький, громада, адміністрація і вчителі школи №98. Цей стадіон буде як певна “платформа”, яку зможуть відвідувати не тільки учні школи №98 під час своїх уроків фізкультури, а й кожен охочий львів’янин. Спортивні змагання, конкурси, концерти, зустрічі зі спікерами. Маленька “Арена Львів”, яку сихівчани зможуть гордо називати стадіоном “Сихів”.

За словами представників міста, до кінця року на стадіоні розпочнуть роботи, а до кінця 2022-го стадіон завершать. Наразі команда проєкту вже робить перші кроки з реалізації “Стадіону “Сихів”, а саме розробляє проєктно-кошторисну документацію, її мають завершити до кінця жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До кінця року на Чукаріна з’явиться новий дитячий майданчик.

Сихів Медіа