До кінця року на Чукаріна з’явиться новий дитячий майданчик

Опубліковано:

“RUHEN’ – розважально-інтерактивний простір для дітей та підлітків на території занедбаного майданчика, що на вул. Чукаріна, 2. В 2020 році проєкт став одним з переможців Громадського бюджету, а цьогоріч у маленьких сихівчан врешті з’явиться сучасний та комфортний майданчик для відпочинку.

Занедбаний майданчик заховався поміж будинками, де проживає багато дітвори. В цій частині вулиці Чукаріна практично не курсують автомобілі, що додає батькам спокою за дітей, коли вони проводять час на свіжому повітрі, але стан дитячого майданчика викликає лиш смуток та страх за безпеку маленьких сихівчан.

В рамках проєкту замість старих гойдалок, брудного піску та переповнених смітників для дітей облаштують спортивні та дитячі ігрові комплекси, інтерактивні розвиваючі конструкції для дітей різного віку. За словами авторки проєкту, основа нового простору – безпека та доступність.

“Я думала, що Громадський бюджет Львова враховує побажання мешканців і дітей, аби зробити справді дитячий майданчик, але з’ясувалось, що потрібно ще зробити поребрик, через це проєкт затримався. Це малий проєкт, лише 600 тис. гривень, я не закладала в нього таке, але Сихівська РА оголошувала тендер і знайшла тих, хто докладе бруківку біля майданчика. До кінця року ми зробимо його, якщо буде така хороша погода, як зараз, то може завершимо його ще швидше,” – розповіла Людмила Конопада, авторка проєкту “Ruhen”.

До слова, голосування за цьогорічні проєкти Громадського бюджету Львова стартує в понеділок, 1 листопада! Аби більше львів’ян дізнались про круті сихівські проєкти, які можна підтримати та допомогти реалізувати, команда Сихів.Медіа створює 6 відеороликів для перспективних ідей, які змінять наш район. Слідкуйте за новими публікаціями, підтримуйте варті уваги проєкти та створюйте свої, аби покращувати Сихівський район!

Сихів Медіа