Як пройшов конкурс талантів в ліцеї «Оріяна» (фоторепортаж)

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

В ліцеї «Оріяна» відбувся конкурс талантів серед учнів та батьків ліцею, який організувала команда ГО «Сихів.Медіа».

Команда ГО «Сихів.Медіа» організувала конкурс талантів, мета якого — підтримка локальних талантів та стимулювання розвитку дітей. У конкурсі демонстрували свої таланти учні ліцею разом з батьками.

«Ми хочемо мотивувати дітей до розвитку власних талантів, оскільки сучасні діти часто проводять час з телефоном. Також хотіли, щоб діти, які вже чомусь навчилиcь, наприклад, гри на піаніно чи танцям, показали свої вміння. І винагородити їх подарунками за старання. Кожна дитина талановита і, в першу чергу, таланти їхні повинні розвивати батьки», — розповів координатор конкурсу Свят Петровський.

 

 

 

Учасники конкурсу брали участь у декількох номінаціях: танці, гра на музичних інструментах, вокал, декламація віршів та інше. Діти виступали не більше п’яти хвилин, а оцінювало їх незалежне журі.

 «Я сьогодні грала на піаніно, готувалась до виступу, але дуже розхвилювалась. Хочу також брати участь і в наступних конкурсах», — розповіла учасниця Аня.

 

 

Переможців конкурсу нагородили подарунками: музичними інструментами, подарунковими сертифікатами та іншим.

«Дуже складно було визначитись з переможцями, адже кожен учасник унікальний та особливий. Тому такі конкурси потрібно організовувати у всіх школах, щоб діти демонстрували свої таланти, ставали впевненими в собі та розвивались» — прокоментувала представниця журі Роксолана Токарська.

 Подібні конкурси ми плануємо провести і в інших школа на Сихові. Дякуємо нашим партнерам мережі магазинів «Рукавичка», магазину «Трембіта», дитячому розважальному комплексу«Веселий Вулик», ресторану «Хінкальня», магазину товарів для свята «Чарівна Кулька», крафтовим тортикам «Sykhiv ice cake», мережі магазинів компютерний всесвіту та магазину мобільних аксесуарів «№450».

 

 

Натисніть на фото, щоб подивитись більше.

Сихів Медіа