Віртуальна реальність на Сихові: як дорослому поринути в інший вимір

Опубліковано:

Дайвінг в Австралії, прогулянка Стародавнім Римом, боксерський двобій з Мухамедом Алі і тисячі інших сценаріїв, про які мріють діти та дорослі, можна втілити на Сихові. Для цього потрібно лише vr-окуляри та людина, яка допоможе поринути у віртуальний світ. І все це є в клубі “Dragon”, який нещодавно запрацював в Сихівському районі. Ми поспілкувались з його власницею і хочемо розповісти більше про нову можливість на Сихові.

Віртуальний клуб “Dragon” розташовано на проспекті Червоної Калини, 62, в будівлі ТЦ “Вам”. Цю локацію обрали не дарма, одним з важливих критеріїв було зручне місцезнаходження для сихівчан, які у комфортний, навіть після робочий, час можуть завітати у клуб та спробувати щось нове. “Dragon” працює щодня до 21:00 за попереднім записом на сайті та за номером телефону: +380937390864.

Нетипову для Сихівського району локацію облаштували дві подруги – Стефанишин Аліна та Красота Олена, які одного дня спробували vr-окуляри і вирішили створити власну справу. Сихівчанки кажуть, що спілкуючись з друзями зрозуміли, що більшість людей не знає що таке віртуальна реальність і саме тому їм захотілось відкрити клуб на Сихові. “Клуб віртуальної реальності – це не клуб лише для дітей”, – акцентують вони.

“Усі взагалі зараз сприймають, що клуб віртуальної реальності, по суті, той самий комп’ютерний клуб. Це іграшка для дітей, насправді – це не так. Власне, якщо побачити щось надзвичайне у віртуальній реальності, дитина не сприйме побачене повноцінно, адже у неї ще не сформована повністю нервова система. До прикладу, сонце перетворилося у місяць, дитина не зовсім розуміє, що так не буває і це саме перетворення вразить набагато більше дорослу людину, аніж дитину. Дитина це може сприйняти “класно, гарна картинка”, а дорослого це може вразити, адже це нереально, і саме це може заворожувати,” – поділилась Аліна, власниця клубу.

На сьогодні “Dragon” – це кімната віртуальної реальності, де знаходиться три комплекти шоломів, тобто  одночасно можуть перебувати у віртуальної реальності троє осіб в годину. Шоломи, які використовуються в клубі, – це нові технології, вони досить потужні та безпровідні, наразі це єдина у Львові локація, де усі vr-окуляри є безпровідними з високою якістю зображення.

Другою зоною в клубі є кімната з домашньою гральною консоллю PlayStation 5 (PS5), де можна грати на джойстиках на великому моніторі в хорошій якості. Третя зала на “завантаженні”, сихівчанки наразі лиш планують її відкриття.

“Ми хочемо, аби до нас ходили дорослі. Якось прийшла дівчина і їй сподобалося. Вона захотіла привести свою маму і ми знайдемо контент саме для неї, тому що старші люди такого не бачать, це не те саме, що просто дивитись у монітор чи телевізор, це враження на 360 градусів. Можна найти собі будь-яку річ, яка порадує та залишить враження. Це те, що ми не можемо втілити в реальність, але можемо отримати позитивні враження”, – розповіла Аліна Стефанишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я народився та виріс на Сихові”: сихівський фотограф збирає кошти на друк книг про дім.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ