“Я народився та виріс на Сихові”: сихівський фотограф збирає кошти на друк книг про дім

Опубліковано:
Тарас Бичко

Сихівчанин Тарас Бичко оголосив збір коштів на перевидання двох фотокниг “Сихів” та “Дві кімнати”, які вийшли у друк в 2020 та 2021 роках. Сума, яку необхідно зібрати для друку становить 7 520$, збір проходить на платформі Kickstarter і триватиме ще 28 днів. Доєднатись до збору можна за посиланням.

“Дім” – це колекція фотографій, яка об’єднує спогади, тепло та натхнення двох книг: “Сихів” та “Дві кімнати”. Це захоплююча подорож у світ дитинства, дорослішання та життя на тлі міської естетики в найбільшому районі Львова. Сьогодні Тарас Бичко проживає з сім’єю в Роял Танбридж-Веллс, куди фотограф переїхав з сім’єю після вторгення росії.

“Я народився та виріс на Сихові. Тут пройшли мої шкільні роки, тут я почав своє сімейне життя, тут народилися мої діти. Та зараз перебуваючи далеко від дому я чітко зрозумів, що у цих серіях я досліджував поняття “Дому” у всій його багатогранності. Так і народилася збірка “Дім”. Сьогодні розпочалося передзамовлення цього проєкту на платформі Kickstarter. Видавництво цієї збірки дозволить мені отримати додаткові майданчики для популяризації українського мистецтва та вчергове нагадати про життя в Україні. Попри вже наявні запрошення на презентації проекту “Дім” у різних європейських галереях, з нетерпінням чекаю можливості презентувати ці книги, до прикладу, у нашому кінотеатрі Довженка на Сихові. Сподіваюсь, що це все найближчим часом стане реальністю”, – поділився Тарас Бичко.

Фотоісторії “Сихів” та “Дві кімнати” створювались з 2018 по 2021 рік. У 2020 році книгу “Сихів” видали накладом 100 примірників, а в 2021 році – “Дві кімнати” накладом 200 примірників. Ці книги швидко знайшли своїх власників, що наштовхнуло фотографа на думки про друге видання. Але наприкінці 2021 року Тарас Бичко зіткнувся з діагнозом рак і був змушений відкласти публікацію цих книг.

“Я дуже хочу видати цю книгу і представити її світові. Тому я встановив мінімальну суму, необхідну для випуску цієї книги. Якщо ми зберемо 6000 фунтів стерлінгів, я надрукую книгу сам і докладу всіх зусиль, щоб виправдати ваші очікування!” – додає сихівчанин.

Додамо, що передмову до майбутніх книг написав відомий англійський фотограф і письменник у галузі фотографії Девід Гібсон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленькі сихівчани навчились створювати прикраси.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ