В львівських школах можуть запрацювати електронні щоденники та журнали

Опубліковано:

Фото: КМДШ

 

У школах Львівської МТГ хочуть запровадити єдину систему електронних щоденників. Першим етапом створення системи стане Всеукраїнський відкритий конкурс на найкращий електронний шкільний журнал. Рішення щодо проведення конкурсу прийняли на засіданні виконкому ЛМР.

Таке рішення прийняли тому, що більшість шкіл Львова, зокрема Сихівського району, уже готові перейти на електронну систему. Взяти участь в конкурсі можуть компанії, які раніше уже працювали з електронними системами керування навчанням.

“Ми знаємо, що багато шкіл готові  перейти на таку систему. Окрім того, є школи, які вже працюють офіційно за такою системою, а є й такі, які працюють пілотно, тобто оплачують самі батьки”– каже головна освітянка Львова, Зоряна Довганик.

За словами керівниці департаменту освіти, електронні щоденники є дуже зручними як для батьків, так і для працівників. Така система дозволить не лише вносити зауваження від вчителів чи самостійно вираховуватиме середній бал, а й дозволить батькам спілкуватися з вчителем та бачити всі домашні завдання.

До слова,  у Львові вже є 12 шкіл, які офіційно введуть електронні щоденники та журнали, деякі з них є  й у Сихівському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогулянка Новим Львовом: місто-сад, район вілл 20-го століття та неймовірної природи.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ