В Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному закладі обладнали кімнату сенсорної інтеграції для маленьких пацієнтів. Про новий сучасний навчально-реабілітаційний простір Центру, який допомогли створити волонтери БФ СОС Дитячі Містечка Україна, розповіли у пресслужбі лікарні.
Новий простір облаштували спеціальним світловим обладнанням, тренажерами для балансування, тактильними поверхнями, м’якими меблями. Кімната є частиною комплексного лікування, яке отримують пацієнти Центру з неврологічними чи ментальними розладами внаслідок різноманітних захворювань.
“У реабілітації хворих з психомоторними розладами чи розладами спектра аутизму такі кімнати дають дуже хороші результати. Заняття тут сприяють формуванню у них саморегуляції, формуванню чи відновленню рухової активності, зниженню психо-емоційного навантаження. Водночас тут ми займатимемось й з іншими пацієнтами, у яких порушена сенсорна система: з дітками з онкопатологіями (особливо з пухлинами мозку), з ураженнями нервової системи, з вадами зору та слуху, недоношеними дітками тощо”, – розповіла керівник Клініки комплексної медичної реабілітації ЗУСДМЦ Анна Галик.
Відкрита кімната сенсорної інтеграції – пілотний проєкт фонду “СОС Дитячі Містечка Україна” на Львівщині у цьому напрямку. Пріоритетом організації є підтримка українських сімей, які постраждали від війни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові для дітей з інвалідністю створили унікальний парк розваг.