В 8-й лікарні облаштують нове реабілітаційне відділення

Опубліковано:
ЛМР

Фонд Віктора Пінчука у межах національного проєкту RECOVERY профінансує капітальний ремонт приміщень та придбання сучасного спецобладнання для реабілітаційного відділення лікарні святого Луки (колишня назва – 8 міська клінічна лікарня). За ці кошти облаштують 30 додаткових ліжок, зали для фізичної реабілітації та фізіотерапії, кабінети ерготерапії.

Співпраця включатиме ремонт приміщень під нове реабілітаційне відділення, загальною площею 800 кв.м (це частина приміщень 1 і 2 поверхів лікарні). Нове відділення стане частиною національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, де українці, які постраждали від війни, зможуть отримати вчасну та якісну допомогу.

“Насамперед, йдеться про розширення ліжок, тому що пацієнтів, на жаль, з кожним тижнем стає все більше – як цивільних, так і військових. Ми хочемо розширити ліжковий фонд, збільшити площі залів, у яких ми надаємо послуги з терапії, хочемо відкрити зал ерготерапії і ще два зали фізичної терапії.

Адже ми допомагаємо пацієнтам, які мають мінно-вибухові травми, різні травми хребта, травми спинного мозку чи черепно-мозкові травми, ураження нервової системи – тобто це пацієнти у дуже важкому стані”, – прокоментував Ігор Кошівка, завідувач відділення реабілітації лікарні святого Луки.

Додамо, що відділення реабілітації облаштують у межах меморандуму, який підписали “Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива”, Перше медичне об’єднання Львова, Львівська обласна військова адміністрація та Львівська міська рада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани можуть безкоштовно провакцинувати доньок для захисту від раку шийки матки.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ