Сихівчани можуть безкоштовно провакцинувати доньок для захисту від раку шийки матки

Опубліковано:

Західноукраїнський дитячий спеціалізований медичний заклад отримав препарат для захисту дівчаток від раку шийки матки. В лікарні безкоштовно вакцинують дівчат до 18 років.

Вакцинацію від вірусу папіломи людини квадривалентною вакциною “Гардасил-4” в Чорнобильській лікарні розпочали минулого тижня. Усього для імунізації необхідно 2 або 3 дози вакцини (залежно від віку: до 14 років – 2 дози, 14 років і старші – 3).

Як отримати щеплення безкоштовно:

  • отримати консультацію у педіатра чи імунолога Центру (скерування від сімейного лікаря потрібно лише для імунолога);
  • фахівець ЗУСДМЦ видасть скерування на вакцинацію.

За словами медиків Центру, більшість випадків раку шийки матки пов’язані з вірусами папіломи людини, який передається статевим шляхом. Щеплення проти вірусів папіломи людини запобігає інфікуванню, а відтак зменшує ризик розвитку раку шийки матки. Вакцинація проти ВПЛ запобігає понад 75% ракових захворювань, пов’язаних з цими вірусами.

“З 2017 року у нашій лікарні діє обласна програма Львівська обласна рада , в рамках якої ми безкоштовно вакцинуємо дівчаток до 15 років зі Львова та області від вірусу папіломи людини. На сьогодні ми уже провакцинували 5780 підлітків препаратом” Церварікс”.

Зараз, завдяки сприянню Міністерства охорони здоров’я, ми додатково отримали вакцину “Гардасил-4″. Щепитись нею зможуть дівчатка віком від 9 до 18 років з усієї України”, – говорить епідеміолог Центру Оксана Пушкарьова .

Записатись на консультацію до імунолога можливо за телефоном +38(050) 027 01 19. Запис до педіатра за телефонами реєстратури: (032) 270 22 07, (063) 189 70 50, (097) 150 70 53.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Незламні” на Сихові: львів’ян запрошують на свято при храмі.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ