У перинатальному центрі хлопчик народився на 28 тижні вагітності

Опубліковано:

У перинатальному центрі хлопчик народився на 28 тижні вагітності з масою тіла 960 грам. Мама хлопчика з 25 тижня вагітності перебувала у відділенні екстрагенітальних захворювань та акушерської патології, де наші лікарі робили все можливе для пролонгування вагітності. На 28 тижні гестації за ургентними показами жінці провели кесарський розтин.

Стан новонародженого був дуже важкий.В операційній лікарі провели реанімаційні заходи для стабілізації стану дитини. З операційної немовля в умовах транспортного кювеза з дотриманням теплового ланцюжка, забезпечуючи апаратну вентиляцію легень, терміново госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених.Дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень, безоплатно отримувала усі необхідні медичні препарати, у т.ч. сурфактантзамісну терапію «Куросурфом», парентеральне харчування та іншу симптоматичну терапію.

На 30 день життя хлопчика перевели на другий етап виходжування. Стан дитини продовжував бути важким, втримувалися дихальні розлади. Малюк отримував тривалу респіраторну підтримку через високопотокові канюлі. Було проведено комплекс обстежень: нейросонографія, ехокардіографія, УЗД органів черевної порожнини та нирок.

За динамікою стану дитини спостерігали суміжні спеціалісти: дитячий невролог, офтальмолог, реабілітолог.Хлопчик отримав курс лікувального масажу, процедури Baby-SPA.

На 45 добу життя хлопчика перевели на спільне перебування з мамою,а на 60 добу успішно виписали додому з масою тіла 2300 ❗️грамів і зростом 40 см. Надалі дитина буде спостерігатися у педіатра у відділенні медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські затримали зловмисника, підозрюваного в збуті нарковмісних таблеток

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ