У Львівській онколікарні облаштують нове укриття

Опубліковано:

Підвальні приміщення головного корпусу онкологічного центру на вул. Гашека, 2А, реконструюють для укриття. 

Як повідомили під час засідання виконавчого комітету ЛМР 25 червня, до департаменту архітектури та просторового розвитку Львова надійшло звернення щодо реконструкції групи підвальних приміщень будівлі головного корпусу львівської онкологічної лікарні.

Відтак тут планують облаштувати споруду подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття та доступом для маломобільних груп населення. Сучасне сховище матиме окремий вихід.

«Сховище буде облаштоване за новими сучасними нормативами, відповідно, воно матиме окремий вихід. Готуємо позитивне рішення», – повідомили в департаменті архітектури та просторового розвитку ЛМР.

Нагадаємо, що Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр за рік приймає 12 тисяч хворих, тут проводять понад 8 тисяч операцій. Водночас, за даними Національної служби здоров’я України (НСЗУ), пацієнти тут змушені з власної кишені платити за послуги і ліки, на які виділені державою кошти. Натомість у медзакладі намагаються довести зворотне, кажучи, що консультації, обстеження та ліки, як і сама хіміотерапія, є безкоштовними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни створили петицію щодо запуску громадського транспорту до дитячої лікарні “Охмадит”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ