Сихівський волонтерський центр: як працює IDEYA та як стати його частиною

Опубліковано:
Волонтерський центр IDEYA

За час багаторічної війни волонтерство набуло нових, раніше не бачених в Україні, масштабів. Від діяльності волонтерів залежить не лише забезпечення наших воєнних, але й збереження українських життів. На Сихові працює волонтерський центр, який не лише невпинно плете сітки для військових, але створює можливості для переселенських дітей. Ми поспілкувались з представницями центру, аби сихівчани більше дізнались про його роботу, та про те, як долучитись до волонтерства.

Центр IDEYA запрацював в перші дні повномасштабної війни, він розташований він у Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58. Волонтерський штаб був заснований з метою допомоги ЗСУ, за підтримки молодіжної організації Lviv Open Lab та участі волонтерів і небайдужих сихівчан.

IDEYA – організація, яка займається маскуванням для військових, які перебувають на нулі та прифронтових зонах. Окрім плетіння маскувальних сіток, волонтери центру займаються різноманітними діяльностями, такими як плетіння кікімор (химер), каверів, теплих шкарпеток та виготовлення окопних свічок взимку. Також в центрі проводять майстер-класи для дітей та дорослих, вироби з майстерок відправляють військовим разом із замовленнями.

Українці жертвують тканину, кошти, необхідний для волонтерів реманент та речі для військових. Волонтерський штаб часто звітує про виконану роботу та потрачені благодійні кошти на своїх сторінках в соцмережах. Також за допомогою Facebook та Instagram IDEYA шукає нових волонтерів і донатерів та поширюють інформацію про потреби штабу.

Для того, щоб долучитись до волонтерського центру, потрібно мати лише бажання та час. Усі охочі можуть приєднатися до команди і допомогти з плетінням сіток, центр працює щодня, окрім неділі, з 10:00 до 19:00. В центрі панує неймовірна атмосфера, там можна поспілкуватися, знайти нових друзів, випити смачної кави та, найголовніше, допомогти нашим військовим.

Нещодавно центр IDEYA створив свій власний мерч, бажаючі можуть придбати торбинки, футболки або листівки з оригінальним дизайном. Кошти з продажу йду на придбання матеріалів для сіток, кікімор та інших виробів. Наразі в центру є дві головніші потреби: люди та кошти. Тому закликаємо сихівчан приходить та плести сітки, якщо є така можливість, а за її відсутності, рекомендуємо донатити на офіційні реквізити центру:

ПриватБанк:
Поточний рахунок UA153052990000026000021029825
IДЕЯ.ЦЕНТР ГО, ЄДРПОУ 45145923

Paypal:
ideya.center.lviv@gmail.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tech StartUp School запрошує волонтерів-тренерів для навчання школярів.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ