Сихівчани на благодійному вечорі зібрали 300 000 гривень на банні комплекси. Фото

Опубліковано:

На Сихові провели благодійний акустичний вечір сихівчанина Ігора Шолтиса та аукціон, де розіграли трофеї та артефакти, аби зібрати кошти. Мета збору – придбання двох банних комплексів для Захисників з львівських 103 та 125 бригад. Наразі команді “Ветеран Медіа”, яка організовувала захід, вдалось зібрати 342 000 гривень з 1 200 000 грн необхідних. Доєднуйтесь до збору!

Організаторам вдалось зібрали 108 000 грн з донатів, які гості вечора залишали при вході, та 190 000 грн – з аукціону, який провів Тарас Репицький.

Нових власників знайшли особисті речі окупантів, ящик від боєприпасів росіян, уламки ворожого Су-24, використаний пусковий контейнер українського динамореактивного гранатомета РПВ-16, сувенірну монету з зображенням Головнокомандувача Валерія Залужного з його особистим підписом, худі Кантора, нагрудний знак з прапором України (який подарував Андрій Садовий Ігорю Шолтису, проте Ігор вирішив його розіграти на аукціоні за 55 000 грн), уламки від ракет С-300 та його бойової частини, частини РПГ та шеврони окупантів.

Решту коштів вдалось зібрати завдяки донатам на банку до та після аукціону. Доєднатись до збору можна за посиланням на банку. Номер картки: 5375 4112 0335 3425.

Також важливо зазначити, що під час благодійної зустрічі стало відомо про намір Львівської міської ради виділити кошти на придбання ще одного банного комплексу.

Банні комплекси, придбання яких є головною метою заходу, виробляють в Україні. В них можна не лише прийняти гарячий душ, а й випрати речі (комплекси обладнані генераторами, котлами для обігріву та пральними машинами). Банні комплекси легкі, тому їх можна транспортувати за допомогою звичайного пікапу. Одним таким мобільним банно-пральним комплексом можуть скористатися до 100 бійців за день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WoMentor повернувся. Проєкт для амбітних жінок, які не знають з чого почати власний бізнес.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ