WoMentor повернувся. Проєкт для амбітних жінок, які не знають з чого почати власний бізнес

Опубліковано:

WoMentor – безкоштовна менторська програма підтримки жінок, які мріють про свій бізнес, соціальний проєкт або мають ідею для реалізації. Новий потік програми, після кількарічної перерви, стартував 21 січня, як це було – у новому матеріалі “Сихів.Медіа”.

Проєкт WoMentor в 2023 році є відновленою ініціативою ГО “Інституту суспільних ініціатив”. Його мета — створити комʼюніті активних жінок-підприємиць у Львові.

Учасниці пройшли конкурсний відбір та отримали можливість здобути нові знання для реалізації своїх ідей. Загалом на заявки на участь подали понад 85 жінок, проте було обрано лише 30 різної вікової категорії. Журналістка “Сихів.Медіа” поспілкувались з менторкою, яка розпочала проєкт лекцією “Кроки від реалізації ідеї до мрії”. Ольга Йолтуховська уже вдруге надихає дівчат до здійснення своїх мрій.

“У мене в команді було близько 10 дівчат. Дуже тішить те, що всі вони себе реалізували і знайшли. Щодо 2023 року я бачу тут буде дуже багато проєктів дівчат соціально спрямованих, таких, де закладена соціальна відповідальність. Дівчата дуже активно налаштовані, я бачу, що цікаво буде два місяці з ними працювати”, – прокоментувала спікерка.

Проєкт WoMentor реалізовує команда сихівської ГО “Інститут суспільних ініціатив”. Новий курс, який розраховано на 8 модулів та випускний, триватиме понад 2 місяці. За цей час учасниці проєкту пройдуть шлях від правильного формулювання ідеї до впровадження бізнесу, який можна презентувати та монетизувати. Організатори вбачають ідею проєкту в розвитку жінки в Україні поза домашніми справами та турботою про сім’ю.

Учасниця проєкту Яна розповіла, що про програму дізналась з соціальних мереж та вирішила спробувати. Попри побоювання та сумніви дівчина відвідала перші лекції і надихнулася, аби поділитись власною ідеєю.

“Мій проєкт про українську автентику. Перший вектор роботи – це створення автентичних українських прикрас, базуючись на реальних історичних джерелах, а другий, не менш цікавий, – це створення простору, де можна буде прийти поспілкуватися щодо розробки прикрас і замовити сам виріб. Крім того, це має бути місце для культурно-історичного діалогу, де можна буде послухати якісь лекції,” – поділилась одна з учасниць проєкту.

Слідкуйте за проєктом в Фейсбук та Інстаграм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчанин Ігор Шолтис запрошує на акустичний вечір, аби зібрати кошти на банні комплекси для 103 та 125 бригад.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ