Про Санта-Барбару на Сихові знімуть фільм

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Архітекторка з Відня парцюватиме над фільмом-розповіддю про зв’язок львівської Санти-Барбари, Санти-Барбари у Каліфорнії та однойменного серіалу з 1990-х.

Протягом двох тижнів, у серпні 2018 р. і в лютому 2019 р. на дослідницькій резиденції у Центрі міської історіїі перебуватиме Анна Барб’єрі. Вона працюватиме над своїм проектом «Санта-Барбара назавжди» (“Santa Barbara Forever”), фільмом-розповіддю про зв’язок львівської Санти-Барбари, Санти-Барбари в Каліфорнії та однойменного серіалу з 1990-х.

Мета проекту — дослідити і зобразити сихівський Зубра-центр. Цей торговий комплекс отримав народну назву «Санта-Барбара» через свою архітектурну схожість з іспанським колоніальним стилем Каліфорнії, з яким широкий загал познайомився через популярний в 1990-х роках серіал «Санта-Барбара». Історія Зубра-центру та його перейменування стане точкою відліку для вивчення питань колективної пам’яті, пам’яті 1990-х років, ідентичності та переплетення архітектури і медій.

Дослідження Анни Барб’єрі включає аспекти з традиційної архітектурної методики:  креслення і створення макетів, роботу з відео, фотографією і текстами. У Львові вона працюватиме у Міському медіаархіві, а також здійснюватиме польові дослідження на Сихові.

Анна Барб’єрі вивчала архітектуру у Школі мистецтв Глазго та у Віденському технологічному університеті. Зараз вона навчається на магістерській програмі з Критичної теорії в Академії мистецтв у Відні. Дослідниця працювала у різних архітектурних студіях у Відні та в околицях, а також долучалася до виставок і публікацій. У 2017 р. вона взяла участь у літній школі Центру міської історії “Сихів: простори, пам’яті, практики”.

У теперішній своїй роботі Анна робить особливий наголос на зв’язок архітектури, забудови і міських агломерацій з медійними і гендерними аспектами, а також на детальніших темах — процесах конструювання, деконструкції і деструкції.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ