“Ракурс на життя” – брошура для людей, які зіштовхнулись з онкологією

Опубліковано:

Громадська організація “ЖИТИ ЗАРАЗ” спільно з ГО “Сихів.Медіа” та “Інститут Суспільних Ініціатив” створили буклет про рак та те, як його побороти. І сьогодні, 15 грудня, авторки інформаційного буклету презентували його в Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі та подарували медустанові понад 500 примірників.

Інформ-буклет “Ракурс на життя” – це одна з перших спроб допомогти пацієнтам в усвідомленні свого захворювання та подальшій боротьбі за життя. Мета проєкту – підвищити рівень обізнаності онкопацієнтів та їхніх родичів в питаннях діагностики, лікування та реабілітації під час проходження лікування онкозахворювань та після завершення терапії.

“Ми брали участь в конкурсі і розробляли посібник спільно з лікарями для онкопацієнтів, щоб вони могли прочитати, ознайомитись. В кожного пацієнта завжди виникає багато запитань і не завжди вони чують що їм говорять лікарі. Ми б дуже хотіли, щоб ці примірники були у кожному відділені і кожен пацієнт міг взяти прочитати та отримати відповіді на свої запитання.

Ми раді, що у нас вийшло, що ми тут, що нам вдалось привезти сьогодні 500 примірників в лікарню, решту ми залишимо в поліклініках біля кабінетів онкологів,” – поділилась голова ГО “ЖИТИ ЗАРАЗ” Надія Клочник.

Що таке рак? Як розмовляти про діагноз? Які методи лікування новоутворень існують? Де шукати психологічну допомогу? Питання, які зазвичай не цікавлять нас в щоденних турботах, проте це питання, відповіді на які потребуєш зіштовхнувшись з раком у реальному житті.

В рамках проєкту автори інформаційного буклету надрукували 1000 примірників, які повинні охопити аудиторію 1500 осіб, яким не байдужа тема онкології. Комунальні та приватні онкоцентри, поліклініки, психологічні групи – місця, де поширюватимуться буклети, аби надруковані слова прочитали ті, кому це справді необхідно.

Представниці ГО “ЖИТИ ЗАРАЗ” сподіваються, що матеріали в буклетах допоможуть знизити рівень тривоги та страху в пацієнтів і близьких родичів, а також понизити рівень канцерофобії.

“До нас звернулась ГО “ЖИТИ ЗАРАЗ”, яка представляє середовище онкоодужучих, з проханням допомогти в реалізації проєкту. Ми з колегами, звісно, відгукнулись розуміючи важливість цього питання і відсутність аналогічних проєктів та дій з боку міста. Також для нас було важливим те, що Львівський онкоцентр розташований на вул. Гашека, що в Сихівському районі. Цей проєкт – уже не перша наша співпраця та точно не остання!” – прокоментував Тарас Репицький, засновник ГО “Сихів.Медіа” та “Інститут Суспільних Ініціатив”.

Додамо, напочатку 2021 року “Сихів.Медіа” спільно з “ЖИТИ ЗАРАЗ” створили соціальний ролик до Всесвітнього дня боротьби з раком, яким ми сьогодні пропонуємо вам переглянути за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити при переохолодженні?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ