Президент Конференції католицьких єпископів Америки відвідав Львівську Духовну Семінарію

Опубліковано:
Львівська духовна семінарія Святого Духа УГКЦ

У четвер, 29 грудня, Львівську Духовну Семінарію, що на проспекті Івана Павла ІІ, відвідав владика Тімоті Брогліо, архиєпископ для військових служб США, а з 2022 року — президент Конференції католицьких єпископів Америки.

Архієпископ провів Божественну Літургію у семінарійному храмі й відтак промовив кілька слів до семінарійної спільноти, де насамперед подякував за спільну молитву, а також підкреслив важливість священичого служіння, особливо військового капеланства.

За словами архієпископа найважливішим аспектом цього служіння є молитва, завдяки якій ми будуємо наш стосунок з Христом. Семінарія є тим місцем, яке, окрім навчання, має стати також і місцем зустрічі з Христом. Тімоті Брогліо наголосив на важливості священика бути готовим послужити всім та бути відкритим до цього.

На завершення спільно з віце-ректором семінарії Отцем Михайлом Лесів помолились за Україну “Боже великий, єдиний”.

До слова, напередодні архієпископ відвідав Український католицький університет, де подякував за можливість відвідати Україну та УКУ в такий складний час і заохотив студентів навчатися сумлінно, щоб вони могли побудувати країну, яка служитиме людям, котрі живуть на цій землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівські храми проводять акцію “Різдво для Захисників”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ