“Оріяна+” запрошує на безкоштовне навчання з ілюстрації

Опубліковано:
Інститут Суспільних Ініціатив

Освітній проєкт “Оріяна+”, який базується в сихівському ліцеї “Оріяна” запрошує зареєструватись на безкоштовний інтенсив з ілюстрації. На зустрічі, яка відбудеться у середу, 3 листопада, учасники та учасниці отримають базові знання з ілюстрації, роботи з графічним планшетом, скетчбуком.

На навчання запрошують львівську молодь та ВПО, аби поновити свій внутрішній ресурс завдяки ілюстрації. Участь в двохгодинному занятті безкоштовна, проте за попередньої реєстрації за посиланням. Організатори закликають взяти з собою олівці, маркери та альбом.

“В червні я стала ментором на курсах “Ілюстрації для початківців” та “Digital-art” в What if creative school і брала участь, як менторка, в інших проєктах школи, в тому числі і Креативному таборі цього літа. Загалом, я працюю саме з цифровою ілюстрацією, малюю в Photoshop, Illustrator та Procreate. Люблю створювати яскраві, кольорові ілюстрації, часто працюю у стилі flat-art.

Моя задача на цьому курсі – допомогти студентам розкрити творчий потенціал, знайти свій стиль та на практиці вивчити основи, які потім стануть фундаментом в розвитку кар’єри ілюстратора,” – поділилась ілюстраторка Софія Литовченко.

Контактний телефон: 093 231 21 23.

Додамо, що проєкт “Оріяна +” впроваджується МГО “Інститут Суспільних Ініціатив” у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчанок запрошують на тренінг з підприємництва.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ