Новий сучасний стадіон для сихівчан та спортивний майданчик: голосуйте за проєкти №140 і №151

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Вже декілька років поспіль громада Львова має можливість подавати різні проєкти на освоєння громадського бюджету. Серед затверджених цьогорічних проєктів є два за авторства Тараса Репицького, що стосуються Сихівського району. Обидва проєкти мають на меті покращити та розвивати спортивне дозвілля мешканців Сихова. Це проєкти №140 і №151. Вони успішно пройшли оцінку відповідального підрозділу і будуть брати участь у голосуванні, яке почнеться 15 листопада.

Проєкт №140. Проєкт осучасненого великого стадіону «Сихів» на базі СЗШ №98 (вул. Трильовського, 12) передбачає реконструкцію поля, встановлення багатофункціонального покриття штучного поля, облаштування бігових доріжок та закупівлю якісного спортивного інвентарю. Також він передбачає облаштування трибун, встановлення освітлення та огорожі. Різні спортивні організації, секції й мешканці району зможуть проводити якісно свій час, реалізовувати турніри й змагання високого рівня, й вболівати за улюблені команди й підтримувати діток. Наш район потребує інвестицій у спорт! Номер проєкту – №140 серед великих проєктів.

 

 

Проєкт №151. Другий проєкт, на базі ліцею «Сихівський» (вул. Гната Хоткевича, 48), передбачає облаштування території з застарілими тренажерами – новими та мультифункціональними станціями, де всі, як діти, так і дорослі, зможуть займатись улюбленими вправами й покращувати свою фізичну форму й здоров’я. Територія буде доступною для всіх мешканців.

Ця територія завжди була місцем збору не тільки учнів, а й мешканців прилеглих будинків. Нові тренажери дозволять молоді показувати хороші спортивні результати як і з воркауту, так і з інших дисциплін, бути здоровішими та тримати себе у хорошій фізичній формі. Номер проєкту – №151, він належить до малих проєктів. Це означає, що ви маєте можливість проголосувати одразу за два проєкти, а не лише вибирати один з них.

 

 

Голосування розпочнеться 15 листопада. Для участі у голосуванні потрібно відповідати таким критеріям:

  • досягти 16-річного віку;
  • місце проживання людини зареєстроване у Львові (м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі), що підтверджується паспортом або карткою львів’янина.
  • підприємство, установа чи організація, де працює людина, зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці.
  • людина навчається у м. Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.
  • людина володіє на праві власності об’єктом нерухомості у Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.
  • місце народження людини зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Ті, хто зареєстрований у Львові, можуть проголосувати на сайті громадського бюджету за допомогою bank ID або електронно-цифрового підпису. Проголосувати з допомогою bank ID можуть клієнти таких банків: Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк, Кредобанк, ПУМБ, Ідея банк, Банк Південний, А-банк, Конкорд- банк, Радабанк, Мотор-банк.

Клієнти Приватбанку також можуть проголосувати з допомогою банківських терміналів та у мобільному додатку Приват24.

Якщо ж людина офіційно не зареєстрована у Львові або їй не вдалось проголосувати на вебсайтi, тоді можна проголосувати у Центрах надання адміністративних послуг Львова. При собі необхідно мати паспорт (якщо людина офіційно зареєстрована або народжена у Львові), паспорт та довідку з місця роботи у Львові (якщо людина офіційно працює у Львові), паспорт та студентський квиток або інший документ, що підтверджує факт навчання (якщо людина навчається у Львові), паспорт та витяг з відповідного реєстру прав власності (якщо людина володіє нерухомим майном у Львові).

Детальніше можна переглянути на цьому відео: https://youtu.be/EPRY4YAVejU

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігроман – це діагноз?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ