Не проґав можливість зробити шпаківню своїми руками!

Опубліковано:

Фото: Майстерня “Сверлик”

 

Львівські вчителі та їхні учні зможуть пройти навчання з деревообробки 11 жовтня у просторі Lviv Open Lab. 

У майстерні «Сверлик»у Lviv Open Lab,  проводитимуть спеціальні безкоштовні тренінги для вчителів, які матимуть можливість не лише покращити свої вміння у деревообробці, а й застосовувати у своїй роботі підходи STEAM-освіти. Для участі необхідна реєстрація.

“Тренінг триватиме два дні, під час яких вчителі зможуть підвищити свою кваліфікацію, дізнаються про особливості роботи з деревом та електроінструментом, а окрім цього дізнаються як застосувати підходи до навчання, що використовують в майстерні під час уроків у школі,”– кажуть організатори тренінгу. 

По завершенню навчання вчителі отримають відповідні сертифікати по проходженню тренінгу та підвищення кваліфікації. 

Додамо, що окрім вчителів на тренінг можуть прийти учні, які цікавляться такою діяльністю. Щоб потрапити на навчання попередньо потрібно зареєструватись. В кінці тренінгу кожен учасник матиме змогу виготовити виріб із дерева власними руками, які будуть радувати очі.

Зазначимо, що STEАM-освіта – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань, що дозволяє великому спектору фантазії виходити назовні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакцинація для сихівчан. Де цього тижня можна отримати щеплення на Сихові

Сихів Медіа