На території Шувару збудують аграрний центр з фудкортом

шуварі
Опубліковано:

Фото: Твоє Місто

 

Виконком Львівської міської ради погодив містобудівні умови та обмеження щодо будівництва регіонального аграрного центру в Сихівському районі. На території центру облаштують торгові та спортивно-відпочинкові приміщення.

Рішення прийняли сьогодні, 19 березня на засіданні виконавчого комітету ЛМР. ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» отримало містобудівну документацію для будівництва аграрного центру з торговими, спортивно-відпочинковими приміщеннями, даховою котельнею та центром управління інженерними мережами на вул. Хуторівці, 4Б.

Проєкт розробити спільно з польськими архітекторами, які разом із львівськими спеціалістами реалізовуватимуть проєкт. Загальна площа майбутнього центру становитиме близько 9400 м², висота не перевищуватиме 26,6 м, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 67 %. Заплановано, що центр матиме три поверхи: на першому та другому облаштують торгові зали, а на третьому – спортивно-виставкову зону, фудкорт та торгові галереї.

“Тому пропонується завершити комплекс торгівельних закладів, але це буде змішаний функціонал: і спортивні приміщення, і заклади громадського харчування”, – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею:

 

Також на засіданні виконкому прийняли рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ЛМКП «Львівводоканал» аварійної ділянки напірних колекторів діаметром 800 мм (КНС-4, с. Зубра) від вул. Луганської до вул. Угорської.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ЛМКП «Львівводоканал» напірних колекторів діаметром 500 мм на ділянці від КНС-5 у м. Львові на вул. Хуторівці – вул. Бережанській до камери-гасія на вул. Угорській.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кібертурнір FIFA 2021 на Сихові.

Сихів Медіа