На Сихові особливе свято: «Забави на Миколая» бібліовечірка для людей з інвалідністю

Опубліковано:
фото: Бібліотека-філія №33 ЦБС

Казкова атмосфера сьогодні панує на бібліовечірці «Забави на Миколая» у сихівській бібліотеці №33.

Майстерня радості, затишна фотозона, дитячий кінозал та багато різноманітних святкових майстеркласів відкрились для дітей з інвалідністю.

Щасливі гості, під різдвяну музику, майстрували новорічні прикраси на ялинку, робили печиво та весело проводили час у колі друзів.

Як зазначає завідувачка бібліотеки Сихів Руслана Галущак, діти з інвалідністю по особливому відносяться до свят. Для них це можливість насолодитися не лише подарунками, а й спілкуванням в колі дітей.

«Вони дуже радіють таким святам, адже це можливість поспілкуватися з друзями, отримати увагу та насолодитися святом», – зазначає Руслана Галущак.

Сьогоднішнє свято вже багаторічна традиція, яку у бібліотеці проводять щонайменше 3 роки. Діти з інвалідністю, окрім власноруч зроблених прикрас і печива, заберуть додому і солодкі подарунки від Святого Миколая.

«Дітки вже зробили півмісяць. Ці прикраси вони заберуть з собою, але в кінці їх ще чекатимуть подарунки від Святого Миколая. Проведемо лотерею, в якій кожен собі обере маленький подарунок», – розказує Руслана Галущак.

фото: Бібліотека-філія №33 ЦБС

Також, відвідувачів бібліотеки чекає гра-лотерея, в якій можна виграти окрім смачного подарунку рекомендацію яку книжку обрати.

фото: Бібліотека-філія №33 ЦБС

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ