На «Арені Львів» з’являться антивандальні тренажери і тенісні корти

Опубліковано:
Бліц інфо

Під час брифінгу про спортивну інфраструктуру області зміни на «Арені Львів» розповіла директорка стадіону Ольга Манько.

Про це повідомляють в прес-службі ЛОДА.

«Одним із моїх пріоритетів було зміцнення матеріально-технічної бази підприємства, і завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді і спорту вдалося закупити у цьому році нові газонокосарки, реноватор, нові лампи для освітлення газону. Плануємо оновити серверне та медіаобладнання. Також вдалося закупити захисні плити для газону для проведення концертів, і тепер організатори великих турів можуть надійно планувати графік гастролей із нашою локацією», – зазначила Ольга Манько.

Жінка також розповіла, що і далі планується залучення нових партнерів, щоб акумулювати кошти на поточні та капітальні ремонти стадіону і розвиток в напрямку його оновлення. За її словами, найбільш вигідною є співпраця щодо проведення матчів збірної, футбольних матчів УПЛ, концертів, а також форумів та конференцій, які тривають по декілька днів.

ЛОДА

«Виклики, які є перед нами зараз – це запровадження «червоної» зони епіднебезпеки. Колектив підприємства вакцинований на 80% і ми робимо все можливе, аби забезпечити якісну перевірку ПЛР-тестів та ковід-сертифікатів на заходах, які відбуваються на Арені. Маючи велику площу медіа-центру та ресторану, ми можемо забезпечити дотримання необхідної дистанції між людьми на заходах», – зауважила Ольга Манько.

Окрім того, вона повідомила, що на території стадіону компанія «Нова Пошта» планує встановити антивандальні тренажери, на яких зможуть займатися усі охочі, а також наразі ведуться переговори щодо створення на стадіоні тенісних кортів.

«Робимо все, аби стадіон став центром культурного, мистецького, спортивного та концертного життя міста», – наголосила директорка найбільшої спортивної арени області.

Сихів Медіа